Cieśla

2024-06-07 ID OFERTY: 960081

Firma STE Capital, lider w branży budowlanej, poszukuje doświadczonego cieśli, który dołączy do naszego zespołu profesjonalistów.

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac ciesielskich zgodnie z projektami i standardami firmy.

  • Montaż i demontaż konstrukcji drewnianych.

  • Obsługa narzędzi i maszyn ciesielskich.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz podwykonawcami.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku cieśli.

  • Znajomość technik ciesielskich i umiejętność pracy z drewnem.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

  • Niezbędne narzędzia i wyposażenie do pracy.