Cieśla szalunkowy/Betoniarz

2024-09-26 ID OFERTY: 983145

W Office People codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów. Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszaru budownictwa przemysłowego, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Cieśla szalunkowy / Betoniarz Wrocław Stabłowice

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • Przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków

  • Montaż oraz demontaż deskowań systemowych (PERI oraz DOKA)

  • Wbudowanie i pielęgnacja mieszanek betonowych

  • Wykonanie izolacji poziomej z foli

  • Wykonanie izolacji pionowej z emulsji bitumicznej

  • Współpraca z brygadzistą oraz inżynierem budowy

  • Prace porządkowe na terenie budowy oraz stanowisku pracy

Jakie kwalifikacje należy posiadać:

  • Udokumentowane doświadczenie w/w wymienionych pracach min 12 miesięcy

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi (szlifierka, wibratory do betonu, agregat spalinowy, kompresor powietrza, wiertarka, zagęszczarka do gruntu)

  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski

  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego w przypadku obcokrajowców

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu prefabrykowania gotowych elementów betonowych

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na 24 miesięcy

  • Godziny pracy poniedziałek - piątek 7:00-17:00

  • Ilość godzin do wypracowania w miesiącu 190h-200h/miesiącu

  • Możliwość zakwaterowania dla osób gotowych na relokację z innych części Polski

 Szybki proces zatrudnienia:

Aplikacja -> rozmowa z rekruterem-> spotkanie z przełożonym w miejscu pracy-> zatrudnienie

Za rekrutację odpowiedzialny jest nasz kolega Tomasz.

Masz pytania dotyczące tej oferty? Dzwoń śmiało!