Communication & Engagement Lead

2024-08-30 ID OFERTY: 978881

Hays IT Contracting is a cooperation based on B2B rules. We connect IT specialists with the most interesting, technological projects on the market. Join the group of 500 satisfied Contractors working for Hays’ clients!

Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

  • Lokalizacja: Warszawa
  • Rodzaj pracy: B2B (z Hays Poland)
  • Długość współpracy: długoterminowa współpraca
  • Stawka: do 110 PLN/h netto na B2B
  • Data rozpoczęcia: ASAP, 1 miesiąc
  • Praca zdalna: obecnie – 100% zdalnie
  • Angielski: C1

Technologie: Excel, MS Office, Google Tools

Zakres obowiązków:
  • Angażowanie się na wszystkich poziomach organizacji, zapewnienie dobrego doświadczenia pracowników i tworzenie świetnego miejsca pracy.
  • Zarządzanie Komunikacją - Definiowanie i prowadzenie taktyk komunikacyjnych zgodnie z potrzebami organizacji, wspieranie celów związanych z Doświadczeniem Pracowników i Zaangażowaniem. Wsparcie zespołu zarządzającego w komunikacji na poziomie senior.
  • Definiowanie i prowadzenie strategii zarządzania zmianą zgodnie z potrzebami organizacji.
  • Uczenia się w organizacji jako część rozwoju zawodowego.
  • Angażowanie biznesu w celu zrozumienia potrzeb i dostarczania oczekiwanych rezultatów. Zapewnienie spójności w zaangażowaniu interesariuszy w całej organizacji.
  • Reprezentowanie organizacji w sieci

Co oferujemy:
  • Długoterminowa współpraca z klientem realizującym projekty dla największych graczy w sektorach bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji i innych.
  • Szybki proces rekrutacji.
  • Standardowe benefity - preferencyjne stawki na pakiety LuxMed i Multisport.
  • Pracując przez Hays, masz również możliwość pracy dla wielu innych wiodących klientów Hays w przyszłości.

Czego oczekujemy:
  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w pracy z międzynarodowymi firmami [firmy z ponad 20 tys. pracowników)
  • Doświadczenie w pracy z biznesem; komunikacja z Liderami, Menedżerami; definiowanie strategii zarządzania zmianą.
  • Zaawansowany angielski (min. C1).
  • Proaktywność.
  • Umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętności przywódcze.
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem.

Co będzie dodatkowym atutem:
  • Dobra znajomość języka hiszpańskiego.

Jak będzie wyglądał proces rekrutacji:
  • Twoje CV zostanie zweryfikowane przez Rekrutera Hays.
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie - 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu.
  • Techniczna rozmowa z klientem - spotkanie online (1h).
  • Oferta.
  • Witamy w projekcie!