Czynności produkcyjne przy dekoracjach świątecznych

2024-10-21 ID OFERTY: 986465

HR Work Force (KRAZ 6474) to firma świadcząca profesjonalne usługi z zakresu pracy tymczasowej oraz outsourcingu personalnego.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia  przy prostych czynnościach produkcyjnych polegających na tworzeniu dekoracji świątecznych dla jednego z naszych Klientów znajdujących się w Kontach Wrocławskich przy ul. Popiełuszki.

Zakres zadań na stanowisku:

- czynności manualne z dekoracjami świątecznymi

- montaż stroików i dekoracji

- dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz powierzony sprzęt

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie przez Agencję Pracy Tymczasowej

- stawkę godzinową: 35 zł brutto/h dla osób nie uczących oraz 40 zł brutto/h dla osób posiadających status ucznia/studenta

- pracę od poniedziałku do soboty w godzinach 6-15/18

- wolne niedziele dla Ciebie, które możesz wykorzystać na odpoczynek, spotkania z bliskimi i realizację swoich pasji

- zlecenie w terminie od 1.11.2024 do 30.11.2024 z możliwością przedłużenia zlecenia

- opiekę Koordynatora od początku zatrudnienia

- niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia przygotowujące do wykonywanych czynności

Wymagania:

- chęć i motywacja do pracy

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- pozytywne nastawienie do pracy i ludzi

- doświadczenie przy pracach produkcyjnych, manualnych mile widziane

- gotowość do pracy po 12h

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.