Detailer/Ekspert pielęgnacji samochodów

2024-08-07 ID OFERTY: 974653

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Czy pasjonujesz się samochodami i dbaniem o ich perfekcyjny wygląd? Chcesz pracować w dynamicznym zespole i rozwijać swoje umiejętności w branży motoryzacyjnej?

Dołącz do zespołu naszego Klienta, dla którego obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Detailer.

Miejsce pracy: Mostki, woj. Lubuskie, 13 km od Świebodzina.

W SGP APT czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury Klienta,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 6500 zł brutto miesięcznie,

  • miesięczne premie uznaniowe,

  • możliwość darmowego zakwaterowania,

  • praca na zmiany z możliwością wyrobienia dodatkowych godzin,

  • darmowy posiłek,

  • szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,

  • stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres zadań:

  • zewnętrzne czyszczenie pojazdów: dokładne mycie, polerowanie, woskowanie i nakładanie powłok ochronnych,

  • korekty lakieru oraz aplikacja powłok,

  • inspekcja pojazdu: przed i po wykonaniu usług w celu oceny stanu i efektywności prac,

  • dbanie o powierzony sprzęt,

  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy jako detailer lub na podobnym stanowisku,

  • znajomość technik i produktów detailingowych,

  • skrupulatność i dbałość o szczegóły,

  • cierpliwość i precyzja w wykonywaniu zadań,

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja z klientami.