Dołącz do zespołu jako Sprzedawca w piekarni!

2024-10-08 ID OFERTY: 984990

Szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwinąć nowe umiejętności, bez wymaganego doświadczenia? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Miejsce pracy: Warszawa - różne dzielnice Stawka: 30 zł/h brutto

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!

  • Umowa zlecenie – przejrzyste warunki zatrudnienia.

  • Jedna zmiana – idealna równowaga między pracą a życiem prywatnym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zarabiaj 30 zł/h brutto!

  • Pełne przeszkolenie – wspieramy Cię od pierwszego dnia.

Twoje obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klientów piekarni, z uśmiechem i zaangażowaniem.

  • Praca przy kasie, dbanie o porządek w sklepie.

  • Uzupełnianie asortymentu na półkach.

Czego oczekujemy?

  • Aktualnych badań sanepid.

  • Otwartości i chęci do nauki.

Dlaczego EWL Group? W EWL Group zawsze stawiamy na ludzi. Jesteśmy dynamiczną firmą, która dzięki różnorodności swoich pracowników buduje sukces. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR i rekrutację w różnych sektorach. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Nie czekaj! Aplikuj już teraz i rozpocznij pracę w przyjaznej atmosferze!