Doradca Klienta MŚP

2024-02-29 ID OFERTY: 938530

Zakres obowiązków:

• Dbanie o pozytywne relacje z obecnymi Klientami (banki)
• Analizowanie potrzeb Klientów
• Przygotowywanie i prezentowanie ofert produktów finansowych
• Weryfikacja kompletności złożonych wniosków
• Raportowanie sprzedaży, marżowości i wyników
• Współpraca z przedsiębiorcami, jednostkami JST oraz pośrednikami finansowymi

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy w branży bankowej, ubezpieczeniowej lub pokrewnej
• Umiejętność analizy rynku, produktów finansowych, potrzeb Klienta
• Bardzo znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel’a i innych narzędzi informatycznych wspierających sprzedaż produktów finansowych
• Sumienność, samodzielność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Prawo Jazdy
• Zmysł analityczny, zdolności komunikacyjne, otwartość, kreatywność

Firma oferuje:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, pakiet medyczny, pakiet kulturalny)
• Możliwość rozwoju kompetencji (finansowanie szkoleń i kursów oraz dalszych studiów)
• Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej po etapie wdrożenia