Doradca klienta w punkcie ratalnym

2024-03-26 ID OFERTY: 943923

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie Doradca Klienta - 0,25 lub 0,5 etatu Zadania:

  • Obsługa klienta w punkcie ratalnym
  • Weryfikacja dokumentów dotyczących płatności
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobra znajomość j. polskiego
  • Pozytywne nastawienie do świata i ludzi
  • Praca od poniedziałku do piątku oraz dyspozycyjność do pracy co drugą sobotę, dwie zmiany
  • Wykształcenie min. średnie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:

  • Zatrudnienie na część etatu ( 0,25 lub 0,5) w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Stawka godzinowa 27,70 zł brutto/h
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Praca na Bielanach Wrocławskich - dojazd komunikacją miejską
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.