Doradca Techniczno-Handlowy

2024-08-06 ID OFERTY: 974373

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i masz doświadczenie w obsłudze klienta w branży sanitarnej, instalacyjnej lub budowlanej, to mamy dla Ciebie świetną okazję! Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w codziennych wyzwaniach. Nasza firma to świetne miejsce, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności i cieszyć się pracą!

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Kraków

System pracy: jednozmianowy od poniedziałku do piątku

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Wystawianie faktur

  • Koordynacja transportów

  • Współpraca z przedstawicielem handlowym

Oczekujemy:

  • 6 miesięcznego doświadczenia w branży sanitarnej, instalacyjnej, budowlanej

  • Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • Nastawienie na rozwój oraz naukę

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie – zależne od posiadanego doświadczenia/kompetencji

  • Premie za wyniki

  • Pracę jednozmianową

  • Wolne weekendy

Jeżeli jesteś osobą pełną energii, gotową na nowe wyzwania i chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, która docenia zaangażowanie i profesjonalizm, prześlij swoje CV już dziś!