Doradca Techniczno-Handlowy marki DOLINA NIDY

2024-02-28 ID OFERTY: 938189

Atlas Sp. z o. o. największy producent chemii budowlanej w Polsce poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciela Techniczno-Handlowego Marki DOLINA NIDY

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedażowych i polityki promocyjnej firmy w punktach sprzedaży w kanale hurtowym, detalicznym i na inwestycjach - odpowiedzialność za wynik sprzedaży w danym regionie,

  • rozwój dystrybucji produktów, pozyskiwanie do współpracy nowych firm wykonawczych,

  • dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych,

  • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami,

  • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów,

  • prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • min. 2 lata doświadczenia w zespole sprzedaży (mile widziane w branży FMCG),

  • znajomość lokalnego rynku handlowego materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem,

  • nastawienie na wynik i konsekwencja w działaniu,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność i systematyczność,

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • jasny system premiowy,

  •  samochód służbowy, tablet oraz telefon

  • benefity: możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej, a także skorzystania z pakietu socjalnego; dofinansowanie do karty sportowej; program poleceń pracowniczych.