Doradca/Przedstawiciel Handlowy w branży produktów dla zwierząt

2024-04-09 ID OFERTY: 946722

Najlepiej czujesz się w handlu? Lubisz bezpośredni kontakt z Klientem? W sprzedaży stawiasz także na doradztwo i budowanie relacji? Chciałbyś/Chciałabyś rozwijać swoją karierę w branży produktów dla zwierząt? Chętnie zdobywasz nową wiedzę?

Jeśli odpowiedź brzmi: „tak”, dołącz do naszego zespołu!

Dlaczego Over Group?

Zrzeszamy 6 marek i 4 spółki, rozwijamy profesjonalne zespoły sprzedażowe. Jesteśmy jedną z wiodących Firm w Polsce zajmującą się produkcją preparatów pielęgnacyjnych i mineralno-witaminowych dla różnych grup zwierząt. Naszą przewagę konkurencyjną opieramy na 3 filarach: profilaktyka, pielęgnacja, doradztwo. Działamy na rynku od ponad 20 lat, osiągnęliśmy pozycję lidera w branży, a nasze marki są rozpoznawalne. Jesteśmy jak jeden organizm - wspólnie pracujemy na sukces, oferujemy wzajemną pomoc i współpracę.

Doradca / Przedstawiciel Handlowy w branży produktów dla zwierząt

Teren pracy: południowo-wschodnia część woj. mazowieckiego

Widełki wynagrodzenia: 4500–15 000 zł brutto

Oferujemy:

  • Nie zaczynasz od 0 – dostajesz bazę Klientów.

  • Masz realny wpływ na to, ile zarobisz - plany dostosowane są do potencjału regionu i rozliczane są miesięcznie – każdego miesiąca masz szansę wypracowania dobrego wyniku, podane widełki płacowe są możliwe do przekroczenia. Świetnie, prawda?

  • Kompleksowe wdrożenie, oparte również o szkolenia produktowe i udostępnienie wszelkich potrzebnych materiałów do zdobywania wiedzy.

  • Otrzymujesz od nas narzędzia do wykonywania pracy: samochód służbowy także do użytku prywatnego zgodnie z zasadami przyjętymi w Firmie, laptop, smartphone, autorski system CRM i aplikację mobilną.

  • Możesz liczyć na stałe wsparcie przełożonego, zespołu terenowego i stacjonarnego, a nasi Product Managerowie pomogą Ci w zakresie merytoryki i oferty produktowej.

  • Otrzymujesz także pakiet próbek produktów oraz wszelkie materiały marketingowe.

  • Poważna Firma, to poważna umowa. Oferujemy umowę o pracę – żadnych śmieciówek!

  • System motywacyjno-rozwojowy: program rozwoju kompetencji doradczych i handlowych z atrakcyjnymi benefitami.

Dlaczego jeszcze warto?

  • Posiadamy produkty najwyższej jakości w szerokiej ofercie, programy rabatowe i lojalnościowe oraz promocje dla Klientów każdego miesiąca,

  • zapraszamy Cię na regularne spotkania firmowe,

  • cykliczne targi i eventy branżowe,

  • organizujemy spotkania integracyjne i team building,

  • otrzymujesz od nas zniżki na firmowe produkty,

  • dostęp do wartościowych pozycji stale wzbogacanej biblioteki firmowej – książki,
    e-booki, audiobooki,

  • możesz skorzystać z grupowego ubezpieczenia,

  • oferujemy Premiowany System Poleceń Pracowniczych – cenisz sobie pracę u nas i znasz innego Specjalistę, który pasowałby do naszego teamu? Poleć go i zgarnij premię!

  • Skontaktuj się z nami, aby przekonać się jakie są jeszcze inne powody, aby dołączyć do naszego zespołu!

Zadania:

  • Nie tylko Przedstawiciel, ale i Doradca - bądź Specjalistą w swojej dziedzinie i zdobywaj uznanie Klientów poprzez zrozumienie, profesjonalne wsparcie i odpowiedź na Jego potrzeby.

  • Ciesz się samodzielnością, to Ty planujesz własną pracę - umawiasz wizyty, tworzysz trasówki, odwiedzasz Klientów i raportujesz jak dobrze Ci poszło!

  • Otrzymujesz od nas bazę Klientów – jako świetny Handlowiec poszerzaj ją, gdy jest okazja.

  • Będziesz sprzedawać cenione przez Klientów preparaty pielęgnacyjne i mineralno-witaminowe dla zwierząt.

Oczekujemy:

  • Prawa jazdy B – abyś mógł dotrzeć do naszych wspaniałych Klientów.

  • Zaangażowania i dużej motywacji – wtedy realizacja celów przychodzi z łatwością!

  • Doświadczenia w sprzedaży terenowej.

  • Jesteś z branży związanej ze zwierzętami? A może masz wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne? Super!

  • Jeśli posiadasz doświadczenie sprzedażowe, ale w innej branży – również zapraszamy! Porozmawiajmy o tym, co możemy sobie wzajemnie zaoferować.

Rekrutujemy na różne regiony. Podział terenów zgodnie z rejonizacją przyjętą w Firmie. Jeśli nie skontaktowaliśmy się z Tobą, być może nie odpowiadała nam lokalizacja Twojego miejsca zamieszkania. Daj nam znać, czy jesteś gotowy/a na ewentualną relokację.

Stale pozyskujemy talenty do naszej organizacji. Rozwijamy się w różnych gałęziach biznesu, co pozwala znaleźć zatrudnienie wielu osobom w naszej organizacji. Zachęcamy do wyrażenia zgody na pozostanie w bazie aplikacji OVER Group.

Prosimy o umieszczenie w CV następujących klauzul:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, zwana dalej „Spółką. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:

- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,

- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.