Drukarz fleksograficzny

2024-09-05 ID OFERTY: 979741

Grupa Konsultacyjna to Agencja Rekrutacyjna o numerze KRAZ 898.

Prowadzimy działania w zakresie rekrutacji odpowiednio wykwalifikowanych pracowników swoim Klientom.

Aktualnie poszukujemy:

DRUKARZA FLEKSOGRAFICZNEGO

Obowiązki:

- konfiguracja i obsługa maszyn poligraficznych z wykorzystaniem technologii flexo

- realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem produkcji

- kontrola jakości druku

Oczekujemy:

- wiedzy z zakresu druku opartej na doświadczeniu w obsłudze maszyn fleksograficznych

- umiejętności zapewnienia ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym

- dobrej organizacji pracy

- odpowiedzialności i samodyscypliny

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

- wynagrodzenie 25-35 zł/h netto

- pracę w systemie 2-zmianowym

- przyjazną atmosferę pracy

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV NA ADRES:

zatrudnienie@laczynaspraca.pl

Z PODANIEM NAZWY STANOWISKA PRACY W TYTULE WIADOMOŚCI E-MAIL.

Kontakt: 665962010

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Grupa Konsultacyjna Marek Masalski z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Grupa Konsultacyjna Marek Masalski oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Grupa Konsultacyjna Marek Masalski z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Grupa Konsultacyjna Marek Masalski w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.