Dyspozytor floty

2024-09-09 ID OFERTY: 980087

Opis stanowiska:

  • Organizowanie i monitorowanie transportów drogowych na rynkach krajowym i międzynarodowym

  • Realizacja i nadzór zleceń spedycyjnych lub/i przewozowych, rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych

  • Gromadzenie dokumentów związanych z transportem oraz dbałość o aktualność i poprawność wprowadzania danych w systemie

  • Kontrola dokumentacji operacyjnej w tym czasu pracy kierowców

  • Współpraca z działami wewnętrznymi

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego

  • Łatwość w obsłudze systemów komputerowych

  • Język angielski na poziomie minimum B2, mile widziane również inne języki np niemiecki

  • Skrupulatność

  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Realne wsparcie przełożonego i całego zespołu

  • Przyjazne środowisko i serdeczną atmosferę pracy – współpraca z ludźmi od których bije pozytywna energia

  • Gwarancja stabilnego zatrudnienia (umowa o pracę) w organizacji o ugruntowanej pozycji

  • pakiet socjalny*: „Choinka” dla dzieci, paczki okazjonalne dla dzieci, bony świąteczne, wydarzenia firmowe, pakiet medyczny Luxmed, posiłki regeneracyjne w miejscu pracy, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Elastyczny czas pracy*: możliwość rozpoczęcia pracy między 7.00 a 9.00

  • Nagrody półroczne

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie: szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

  • Narzędzia pracy: komputer, telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).