Dyżurny Elektryk

2024-10-22 ID OFERTY: 986747

Elektromontaż Poznań, lider na rynku usług elektroinstalacyjnych oraz czołowy polski producent urządzeń elektroenergetycznych prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko: Dyżurny Elektryk

Miejsce pracy : Budowa Bridgestone Poznań

Zadania na stanowisku pracy:

  • codzienne obchody stacji transformatorowych i instalacji elektrycznych,

  • rejestr poboru energii elektrycznej urządzeń i obszarów,

  • bieżące naprawy instalacji oświetleniowej,

  • bieżące naprawy instalacji 230/400 V,

  • bieżące czynności obsługowe urządzeń i technologii.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego średniego lub zawodowego,

  • posiadania uprawnień energetycznych (mile widziane),

  • chęci do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • zaangażowania i dyspozycyjności - praca w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie aktywności sportowej i wypoczynku),

  • wdrożenie do pracy na stanowisku możliwość rozwoju i szkoleń,

  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:   "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj.
Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.)”

Informujemy, że Administratorem danych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest Elektromontaż Poznań S.A., z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, ul Wieruszowska 12/16 . Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia w każdym czasie a wszelkie wnioski, zapytania i zgłoszenia dotyczące przetwarzanych w Elektromontaż Poznań S.A. Pani/Pana danych osobowych prosimy kierować na adres mailowy