Ekspert Barista - szkolenia pokazowe

2024-04-05 ID OFERTY: 946063

Twój zakres obowiązków

  • Prezentowanie i doradztwo w zakresie oferowanych produktów w szczególności ekspresów do kawy oraz wyposażenia barów,

  • Prowadzenie szkoleń produktowych,

  • Umiejętności doradztwa klientom i zapewnienia im odpowiednich informacji na temat ekspresów do kawy,

  • Budowanie długotrwałych i partnerskich relacji z klientami,

  • Monitorowanie rynku i konkurencji, identyfikowanie nowych możliwości sprzedażowych,

  • Udział w targach i eventach,

  • Tworzenie konceptów kawowych,

  • Testowanie nowych urządzeń do oferty,

  • Tworzenie komunikacji marketingowej i sprzedażowej dotyczącej promowanych produktów.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży, w tym praca jako barista/barman,

  • znajomość rynku gastronomicznego i aktualnych trendów,

  • pasja i wiedza z zakresu kawy oraz ekspresów do jej przygotowywania,

  • doświadczenie w pracy z klientami oraz wysoki poziom umiejętności sprzedażowych oraz interpersonalnych,

  • kreatywność w promowaniu produktów i tworzenie strategii sprzedażowych,

  • systematyczność i samodyscyplina w prowadzeniu działań promocyjnych.

  • dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,

  • znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • wynagrodzenie zgodne ze standardem rynkowym w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatna opieka medyczna (PZU Zdrowie/ Medicover),

  • ubezpieczenie na życie,

  • możliwość skorzystania z karty multisport,

  • niekorporacyjna atmosfera i otwarta komunikacja,

  • niewielki i efektywnie współpracujący zespół ekspertów w swojej dziedzinie,

  • duże nastawienie na wewnętrzną i regularną wymianę wiedzy,

  • pakiety zniżek na wybrane produkty Stalgast,

  • kompleksowe wdrożenie do pracy,

  • dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi pracy.