Eksperta ds. księgowości

2024-03-04 ID OFERTY: 939204

e-work HR Company Poland aktualnie poszukuje profesjonalisty na stanowisko:

Główne obowiązki:

Ø  Księgowanie, nadzór i weryfikowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami (m.in.: faktur kosztowych , usługowych, środków trwałych, leasingowych, wyciągów bankowych oraz dokumentów sprzedaży, rozrachunki, faktoring, odpisy należności)

Ø  Księgowanie rezerw, kompensat oraz wyceny różnic kursowych

Ø  Księgowanie listy płac

Ø  Księgowanie i rozliczanie dotacji i dofinansowań

Ø  Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP

Ø  Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

Ø  Uzgadnianie kont, potwierdzanie i kontrola rozrachunków

Ø  Wsparcie przy sporządzaniu deklaracji podatkowych (Vat, CIT)

Ø  Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: US, GUS, NBP, Audytor

Ø  Przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca/ roku

Ø  Realizacja bieżących zadań związanych z funkcjonowaniem działu

Ø  Zarządzanie zespołem pracowników księgowych

Ø  Współpraca z pozostałymi obszarami w ramach zespołu

Wymagania:

Ø  Wykształcenie wyższe ekonomiczne

Ø  Znajomość funkcjonowania systemów ERP

Ø  Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie o profilu produkcyjnym)

Ø  Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, MSR i prawa podatkowego.

Ø  Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Ø  Duża motywacja i zaangażowanie oraz nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń

Ø  Samodzielność, komunikatywność i odpowiedzialność

Ø  Umiejętność współpracy w zespole

Ø  Mile widziane:

Ø  Znajomość systemu księgowego IFS

Ø  Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Ø  Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Ø  Pracę od poniedziałku do piątku

Ø  Program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy

Ø  Pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, karty przedpłacone, kartę multisport)

Ø  Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Jeżeli jesteś osobą ambitną, pełną energii, z doświadczeniem w branży i lubisz wyzwania, to ta praca jest dla Ciebie!

Zaaplikuj wraz z CV- zadzwonimy i porozmawiamy o ofercie pracy !!!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

1)Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016)

Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Sektor: Księgowość/ Audyt

Zawód/Specjalizacja: Księgowość/ Bankowość/ Finanse

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca