Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Elektromechanik

2022-09-12 ID OFERTY: 774916

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i rysowanie układów elektryki w oparciu o Klienta

  • dobór urządzeń i podzespołów elektrycznych oraz tworzenie listy komponentów

  • montaż osprzętu, szaf elektrycznych, tras kablowych, urządzeń elektrycznych w oparciu o projekt,

  • wykonywanie dokumentacji schematów elektrycznych,

  • udział w rozruchu technologicznym maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • absolwent studiów technicznych,

  • znajomość zagadnień elektryki przemysłowej

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją mechaniczną i elektryczną,

  • zdolność konstruktywnego myślenia oraz zaangażowanie w pracę,

  • otwartość na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności

  • prawojazdy kat B

  • sporadyczna gotowość do wyjazdów służbowych

  • znajomość Solid Works Electrical 2D i 3D będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach realizowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • szkolenia branżowe (zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne)

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania w pracę

  • premie projektowe

  • możliwość rozwoju i awansu wewnętrznego

  • przyjazna atmosferę w gronie inspirujących osób które po prostu lubią swoja pracę