Elektromechanik

2024-02-19 ID OFERTY: 936468

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Elektromechanik.

Opis stanowiska:

zadania związane z utrzymaniem ruchu wyznaczonych maszyn i urządzeń oraz prowadzenie odpowiednich zapisów z wykonanych prac
wykonywanie planowanych, prewencyjnych prac konserwacyjnych w bezpieczny i efektywny sposób
doradztwo i wsparcie techniczne w sytuacjach problematycznych i przy działaniach doskonalących
współpraca z innymi działami

Wymagania:

wykształcenie techniczne (mechatronik, elektromechanik, elektronik)
posiadanie aktualnych uprawnień elektrycznych
wiedza techniczna z zakresu napraw i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji
znajomość systemów pneumatycznych i hydraulicznych
nastawienie na realizację celów
rzetelność, odpowiedzialność, terminowość
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

praca w przyjaznej atmosferze
duże możliwości rozwoju
wzrost finansów wraz z wzrostem kompetencji
możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
dofinansowanie do posiłków oraz transportu do pracy
z funduszu świadczeń socjalnych: dofinansowanie do wczasów („wczasy pod gruszą”), bony świąteczne
Multisport i karnety rehabilitacyjne