ELEKTROMECHANIK

2024-09-17 ID OFERTY: 981244

Aflofarm to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm farmaceutycznych w Polsce. W sektorze ochrony zdrowia działamy już od ponad 30-stu lat.

Miejsce pracy: Ksawerów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Region: łódzkie

Twój zakres zadań:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych i około-produkcyjnych

  • przezbrajanie oraz regulacja linii produkcyjnych

  • naprawy bieżące i planowane urządzeń produkcyjnych i zaplecza technicznego

  • konserwacje urządzeń produkcyjnych i zaplecza technicznego

  • sprawdzanie przyczyn powstawania awarii oraz ich usuwanie

  • dbanie o efektywność energetyczną zakładu

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie techniczne

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność korzystania z podstawowych narzędzi warsztatowych ręcznych (m.in. wiertarki, szlifierki, miernik elektryczny)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

  • znajomość zasad GxP - mile widziane

  • uprawnienia SEP grupa 1,2,3 - mile widziane

  • gotowość do podjęcia pracy 3 zmianowej

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce

  • umowę o pracę – to u nas standard

  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe

  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna

  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo

  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce

  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje

  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego

  • zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie