Elektromechanik - Automatyk

2024-08-30 ID OFERTY: 978943

Opis stanowiska

  • Przeglądy urządzeń elektroenergetycznych ( transformatory, wentylatory, sprężarki, pompy)

  • Dokonywanie bieżących napraw urządzeń i instalacji elektrycznych

  • Reagowanie na zgłaszane nieprawidłowości pracy aparatury AKPiA

  • Usuwanie awarii urządzeń zautomatyzowanych, urządzeń automatycznej regulacji, systemów sterowania na terenie zakładów Wykonywanie prac prewencyjnych

  • Zgłaszanie usterek techincznych i awarii do innych działów

  • Prace porządkowe na stanowisku i w obrębi urządzeń

  • Wykonywanie innych prac zleconych przez Kierownika

Wymagania stanowiska

  • Posiadanie wykształcenia średniego technicznego: kierunki automatyka, mechatronika

  • Doświadczenie powyżej 3 lat w dziale utrzymania ruchu w zakładzie przemysłowym

  • Uprawnienia energetyczne w grupie 1 (powyżej 1kV), 2, 3 w zakresie eksplotacji

  • Znajomość branży szklarskiej

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektropneumatycznych

  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym.

  • Komunikatywność, chęć współpracy z innymi pracownikami,

  • Zdolność do pracy pod presją czasu i podejmowania decyzji w dynamicznych sytuacjach

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Premia roczna.

  • Dofinansowanie do dojazdów.

  • Pełne wsparcie w procesie wdrożenia.

  • Szkolenia prowadzone pod okiem specjalistów oraz praca w zakładzie, gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo pracowników. Prywatna opieka medyczna w Lux-Med.

  • Świadczenia świąteczne (dodatkowe pieniądze z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy).

  • Spotkania i imprezy firmowe.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Praca w firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym.

  • Stały harmonogram pracy zmianowej.