Elektromechanik do relokacji maszyn przemysłowych!! Atrakcyjne warunki!!!

2024-08-08 ID OFERTY: 974762

Miejsce pracy: Legnica + możliwe delegacji

Wymagania:

  • Przeprowadzenie demontażu, relokacji oraz ponownego montażu maszyn przemysłowych

  • Instalacja i uruchamianie nowych maszyn oraz linii produkcyjnych

  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych oraz elektrycznych

  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych i konserwacji maszyn

  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz działami firmy w celu zapewnienia sprawnego przebiegu relokacji i montażu

  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz raportowanie wykonanych prac

Warunki pracy:

  • Wykształcenia techniczne z zakresu elektromechaniki , mechatroniki lub pokrewne

  • Doświadczenia w pracy przy montażu , relokacji, i naprawie maszyn przemysłowych

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki, mechaniki , hydrauliki oraz pneumatyki

  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych i mechanicznych

  • Samodzielność, dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do podroży służbowych

Obowiązki:

  • Stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w naszego Klienta

  • Konkurencyjne wynagrodzenia uzależnione i kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej sie firmie z nowoczesnym zapleczem technicznym

  • Niezbędne narzędzie pracy oraz odzież roboczą

Zainteresowany ?? Aplikuj:

legnica@manpower.pl

tel. 668-869-469