Elektromechanik maszyn produkcyjnych

2024-06-19 ID OFERTY: 963569

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscowość: Nowy Sącz

Typ umowy: Cały etat

Rekrutacja zdalna: Tak

Zakres obowiązków:

- dbanie o utrzymanie ciągłości i odpowiedniej jakości procesów pracy maszyn/urządzeń produkcyjnych, oraz sieci elektrycznych

- usuwanie awarii w urządzeniach produkcyjnych

- przeprowadzanie przeglądów i konserwacji parku maszynowego

- prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

- wykształcenie minimum średnie techniczne

- kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale technicznym

- praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawą i konserwacją maszyn/urządzeń

- badania do celów sanitarno - epidemiologicznych

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę w firmie o mocnej pozycji rynkowej

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju w strukturach firmy

- miłą i przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl