Elektromechanik utrzymania ruchu

2024-06-27 ID OFERTY: 965513

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Sadkowa Góra (k. Mielca)

 ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Bieżąca kontrola, dokonywanie pomiarów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń

  • Udział w pracach remontowych

  • Konserwacja powierzonego sprzętu i narzędzi, usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki, hydrauliki siłowej oraz pneumatyki

  • Diagnoza i usuwanie skutków awarii maszyn w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn produkcyjnych

  • Przeprowadzanie diagnostyki, przeglądów i remontów maszyn oraz urządzeń technicznych

  • Przestrzeganie standardów jakości zgodnie z obowiązującymi w firmie normami

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń według harmonogramu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe

  • Uprawnienia SEP E1 do 1kV

  • Doświadczenie w naprawach maszyn przemysłowych

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie w przedziale 4500-7500 zł brutto/miesiąc

  • Pracę w systemie 3 zmianowym (planowana praca w systemie 4 brygadowym)

  • Ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.