Elektromechanik/Mechanik Samochodowy

2024-03-05 ID OFERTY: 939410

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko: ELEKTROMECHANIK

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą, ugruntowaną na rynku firmą przewozową

  • Praca od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach

  • Szkolenie z obsługi technicznej autobusów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Benefity: grupowe ubezpieczenie oraz uczestnictwo w programie OC dla pracowników

  • Możliwość podjęcia pracy na część etatu lub cały etat

Zadania:

  • Naprawa pojazdów – autobusów i pojazdów ciężarowych

Wymagania:

  • Dokładność

  • Sumienność

  • Zaangażowanie

Oferta dotyczy pracy stałej.