Elektromonter

2024-10-07 ID OFERTY: 984522

Elektromonter w Strzelce Opolskie

Obowiązki:
- Uzbrajanie i okablowanie rozdzielnic elektrycznych w toku produkcyjnym,
- Wykonywanie prac na podstawie schematów elektrycznych,
- Kontrola jakości oraz estetyki wykonanych elementów,

NASZE WYMAGANIA
- Uprawnienia elektryczne SEP E do 1kV (jeżeli nie ma, pomożemy wyrobić)
- Minimum roczne doświadczenie zawodowe w dziedzinie elektryki,

MILE WIDZIANE
- Doświadczenie w pracy na produkcji,
- Doświadczenie w montażu i rozruchu nowych urządzeń elektrycznych.

TO OFERUJEMY
- Wynagrodzenie od 28-30 zł w załeżności od doświadczenia,
- Stałe zatrudnienie w oparciu umowy zlecenie,
- Praca na dwie zmiany 6:00-14:00; 14:00-22:00,
- Zapewniamy ubrania robocze,
- Przeszkolenie BHP,
- Wdrożenie do pracy w naszej siedzibie i wsparcie przełożonego,
- Pracę w nowoczesnym parku maszynowym,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się uznaniem klientów za terminowość i jakość oferowanych produktów.

+48 451 116 838 marynasonder@gmail.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).