Elektromonter- delegacja, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie

2024-06-14 ID OFERTY: 962395

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286.

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży energetycznej, szukamy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Elektromontera.

Nasz klient jest wieloletnim specjalistą z obszaru energetycznego. Specjalizuje się w budowie oraz remontach linii napowietrznych o napięciach 400 kV, 220 kV i 110 kV. Oferuje również profesjonalny montaż i stawianie konstrukcji słupów kontowych. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz zaawansowanemu zapleczu technicznemu, gwarantuje najwyższą jakość usług i niezawodność realizowanych projektów. Pracownicy w zespołach naszego Klienta są największą wartością firmy i to dzięki nim mogą podejmować nowe i coraz większe wyzwania

Lokalizacja: praca w delegacji na terenie całej Polski. Siedziba firmy: Kotlin, Województwo Wielkopolskie.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące), bezpośrednie zatrudnienie od początku przez firmę,

  • wynagrodzenie: 36zł/h brutto

  • możliwość wypracowania nawet 220h w miesiącu (7480 zł brutto),

  • darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie,

  • praca w godzinach 7:00-17:008-10 godzin pracy dzienne (w zależności od pogody),

  • 10 dni w delegacji, 3-4 dni wolnego,

  • szkolenie w zakresie obsługi elektronarzędzi,

  • praca pod okiem brygadzisty.

Zadania:

  • wykonywanie zadań związanych z pracą przy budowie,

  • modernizacja linii napowietrznych,

  • wykonywanie prac ziemnych,

  • montaż konstrukcji i elementów linii.

Wymagania:

  • uprawnienia SEP gr.1,

  • minimum rok doświadczenia w podobnej branży,

  • sumienność, dokładność oraz umiejętność współpracy w grupie,

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,

  • gotowość do wyjazdów w delegację na terenie całej Polski,

  • gotowość do pracy w systemie 10 dni pracy, 3-4 dni wolnego.

Jeśli zainteresowała Cię oferta, zachęcamy do składania swoich aplikacji oraz kontaktu: 571 243 498.