ELEKTROMONTER / Monter na produkcji- SZCZECIN

2024-06-27 ID OFERTY: 965639

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286..

Dla sprawdzonego klienta, firmy z ugruntowaną europejską pozycją w branży elektrycznej z siedzibą w Szczecinie, szukamy osoby do pracy na stanowisku:

ELEKTROMONTER / Monter na produkcji

Miejsce pracy: Szczecin

Dla naszego klienta, który jest dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży elektroniki i automatyki przemysłowej. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy doświadczonych specjalistów na stanowisko

Elektromontera / Montera na produkcji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, nie niższe niż 4500 zł brutto, uzależnione od Twojego doświadczenia.

  • Premia w wysokości 500 zł brutto po 3 miesiącach pracy.

  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00.

  • Bardzo dobry dojazd do miejsca pracy z każdej części miasta.

Obowiązki:

  • Montaż szaf i rozdzielnic elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną.

  • Obsługa elektronarzędzi oraz dbanie o ich stan techniczny.

  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych prac.

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane).

  • Doświadczenie w montażu szaf lub rozdzielnic elektrycznych.

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi.

  • Znajomość czytania schematów oraz rysunków elektrycznych.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego technicznego.

  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i elektromechaniki.

Jeżeli jesteś osobą z pasją do technologii i chcesz pracować w nowoczesnym środowisku, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Nie czekaj, aplikuj do nas.