Elektromonter

2024-10-01 ID OFERTY: 983657

Opis stanowiska

  • montaż tras kablowych

  • montaż okablowania

  • montaż instalacji p/poż

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie min. 1 rok na stanowisku związanym z elektryką,

  • wykształcenie kierunkowe lub techniczne (w przypadku braku doświadczenia zawodowego),

  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,

  • zdolność pracy na wysokości,

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność obsługi komputera

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV gr. E albo chęć do ich wyrobienia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju

  • system premiowy

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multi Sport

  • dofinansowanie posiłków na wewnątrzzakładowej stołówce

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie