Elektronik

2024-09-11 ID OFERTY: 980521

Nasz klient, lider w branży technicznej, poszukuje ambitnej osoby na stanowisko Elektronik. Jeśli jesteś osobą z pasją do elektroniki i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!

Jesteśmy otwarci również na kandydatów bez doświadczenia, których z chęcią nauczymy pracy zawodowej w zakresie elektroniki!

Zadania:

  • Uruchamianie, testowanie, konfiguracja i naprawa urządzeń elektronicznych.

  • Wsparcie techniczne działu produkcji urządzeń elektronicznych.

  • Obsługa urządzeń automatycznej konfiguracji urządzeń elektronicznych.

  • Współpraca w rozwoju nowych produktów i procesów.

Wymagania:

  • Wykształcenie elektroniczne lub wiedza z zakresu elektroniki.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy, instrukcje, itp.).

  • Zdolności manualne.

  • Umiejętność wykrywania usterek.

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

Mile widziane:

  • Znajomość programowania ESP32 lub STM32.

  • Ochrona ESD.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwijania umiejętności zawodowych.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonych specjalistów.

  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie do pakietu medycznego, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, parking dla pracowników.

Dołącz do zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w świecie nowoczesnej elektroniki!

Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email: iodo@dwabe.pl. Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stronie dwabe.pl