Elektryk / 6-14,14-22 / pn-pt / stabilny pracodawca

2024-06-26 ID OFERTY: 965285

Dla naszego klienta, stabilnego pracodawcy, specjalizującego się w produkcji części metalowych, elementów z blach, poszukujemy Elektryka.

Zapewniamy stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji. Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe - zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Oferujemy

  • bezpośrednie stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22), możliwość wprowadzenia trzeciej zmiany

  • wynagrodzenie zależne do umiejętności i doświadczenia: podstawa + premia

  • atrakcyjny pakiet benefitów mi.in: prywatne ubezpieczenie grupowe, posiłki pracownicze, system rekomendacji pracowników, dostęp do platformy nauki j. obcych, szkoleń rozwojowych, e-booków, dostęp do zakładowej siłowni,

  • pakiet szkoleń wewnętrznych

Zadania

  • bieżące naprawy maszyn i urządzeń - diagnozowanie i naprawa usterek z zakresu elektryki

  • zapewnienie poprawnego funkcjonowania parku maszynowego

  • okresowe przeglądy

  • udział w pracach wykonywania instalacji elektrycznych maszyn produkcyjnych

  • wykonywanie prób po montażu i naprawie instalacji maszyn, dokonywanie oceny ich stanu technicznego

  • udział w tworzeniu standardów UR

Oczekujemy

  • znajomości schematów elektrycznych

  • doświadczenia w dziale technicznym

  • odpowiedzialności i rzetelności

  • posiadania uprawnień SEP

Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny: https://servicetechnical.traffit.com/public/form/a/53fe01fc7c90edf513a7a3c9fe79ae6a4b336165 , lub kontaktu telefonicznego.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915