Elektryk automatyk

2024-09-16 ID OFERTY: 981066

Zakres obowiązków:

  • Montaż nowych instalacji elektrycznych

  • Uruchomienia instalacji przy współpracy z mechanikami, automatykami i programistami

  • Wykonywanie prac związanych z montażem, demontażem, naprawą i konserwacją instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych w zakładach przemysłowych

  • Montowanie, demontowanie rozdzielnic niskiego napięcia

  • Montowanie, demontowanie sterowniczych szaf aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Układanie tras kablowych, przewodów elektrycznych i sterowniczych

  • Współpraca z innymi działami w zakresie koordynacji prac remontowych i modernizacyjnych.

  • Dbałość o przestrzeganie norm i przepisów BHP w miejscu pracy

  • Kontrolowanie jakości wykonywanej przez siebie pracy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w kierunku elektryka, elektrotechnika lub pokrewnym.

  • Uprawnienia SEP do 1kV lub wyższe.

  • Znajomość zasad rysunku technicznego oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych.

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych i diagnostycznych używanych w branży elektrycznej.

  • Gotowość do pracy w delegacjach (mobilność)

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność

  • Mile widziane: znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy

  • Narzędzia, niezbędne do wykonywania pracy, obuwie i odzież roboczą w wysokim standardzie

  • Dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta

  • Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci

  • Możliwość wyrobienia dodatkowych uprawnień na koszt firmy

  • Dofinansowujemy indywidualne potrzeby szkoleniowe pracowników, w tym studia wyższe i podyplomowe dla osób, które chcą podjąć naukę

  • Bardzo dobrą, życzliwą atmosferę pracy