Elektryk-Automatyk

2024-09-25 ID OFERTY: 982541

Firma ROMER w Skarżysku- Kamiennej, największy producent lakierni proszkowych w Polsce i jeden z największych w Europie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: Elektryk-Automatyk

Zadania:

  • tworzenie schematów skrzynek elektrycznych,

  • opracowywanie dokumentacji instalacji urządzeń elektrycznych.

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji elektrycznej,

  • znajomość wiedzy z zakresu elektryki,

  • uprawnienia SEP mile widziane ale niewymagane.

Oferujemy:

  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji,

  • wynagrodzenie zawsze płatne na czas,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane z uwzględnieniem posiadanego doświadczenia oraz uprawnień.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Jednocześnie informujemy, że w okresie 2 tygodni skontaktujemy się w wybranymi kandydatami, którzy przesłali CV.

Wysyłając swoje zgłoszenie oświadczasz, że:

wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ROMER S. C. A. Ciura W. Ciura w Skarżysku- Kamiennej zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

z dnia 24 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych są Andrzej Ciura, Wojciech Ciura wspólnicy spółki: ROMER S.C. A.CIURA W. CIURA z siedzibą przy ul. Rejowskiej 99, w Skarżysku- Kamiennej 26-110, tel.: 50*******98, Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego PUODO.