Elektryk-Automatyk Utrzymania Ruchu

2024-02-29 ID OFERTY: 938424

KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań spożywczych z tworzyw sztucznych i narzędzi produkcyjnych (form) na maszyny termoformujące i wtryskarki.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + premię miesięczną

  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)

  • kartę Multisport

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

  • domki na Mazurach

  • wyjazdy integracyjne

Twój zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za stan automatycznych systemów sterowania produkcją oraz za stan techniczny urządzeń i instalacji elektroenergetycznych

  • usuwanie bieżących awarii maszyn w zakresie elektryki i automatyki

  • wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń

  • obsługa i programowanie elementów układów automatyki

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji

  • ścisła współpraca z działem produkcji

  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn oraz wsparcie w instalacji nowych

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – elektryk, elektromechanik, elektronik

  • doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu jako samodzielny automatyk (warunek konieczny)

  • wiedza z zakresu automatyki i elektryki (czujniki, elektrozawory, przekaźniki, grzałki, falowniki, sterowniki PLC, bezpieczniki, styczniki, silniki, serwomotory)

  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji elektrycznej

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • uprawnienia do pracy na wysokości

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy własnej