Elektryk (branża energetyczna)

2024-10-16 ID OFERTY: 986077

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Znasz język angielski i poszukujesz pierwszej pracy po ukończonych studiach inżynierskich? Dla naszego Klienta z branży energetycznej aktualnie poszukujemy na stanowisko:

(Młodszy) Inżynier Stacji Prób Transformatorów Mocy

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Przeprowadzanie badań transformatorów mocy, przygotowywanie obwodów zasilania oraz pomiarowych

  • Analiza i interpretacja uzyskanych wyników

  • Ustalanie planów testów w oparciu o specyfikację techniczną klienta i odpowiednie normy

  • Przygotowywanie raportów i niezbędnej dokumentacji

  • Praca w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (6:00-14:00; 14:00-22:00)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym (mile widziana specjalizacja transformatorowa)

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość elektrotechniki i obszaru wysokich napięć

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Mile widziane uprawnienia SEP (co najmniej 1kV)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia min. 6500zł brutto

  • Premię roczną do 10% (uzależnioną od wyników firmy)

  • Pełne wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonych pracowników

  • Ciekawe i rozwojowe projekty - produkcja indywidualna pod konkretne zamówienia dla klientów polskich i zagranicznych (elektroenergetyczne, farmy fotowoltaiczne)

  • Benefity: opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe Uniqa, dostęp do multikafeterii (100pkt co miesiąc)

Zainteresowała Cię oferta? Zapraszamy do składania aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ
Lub skontaktuj się telefoniczni po więcej informacji: 663 682 237

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.