Elektryk - do przyuczenia

2024-10-15 ID OFERTY: 985872

Nasze pionierskie rozwiązanie dedykowane jest dla osób z minimalnym doświadczeniem w branży technicznej. Uczymy praktyki i oferujemy atrakcyjne zatrudnienie od pierwszych dni uczestnictwa w kursie. Kursanci otrzymują uprawnienia SEP, do pracy na wysokości i wózki widłowe.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i chęć nauki - szukamy osób, które są otwarte na nowe wyzwania i chcą rozwijać swoje umiejętności w praktyce

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki - mile widziane jest zrozumienie zasad działania urządzeń/instalacji elektrycznych, wykształcenie kierunkowe, pierwsze doświadczenie zawodowe w tym zakresie lub po prostu pasja do tej branży

  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych - będziesz miał możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Twój zakres obowiązków

  • Montaż elektryczny i mechaniczny maszyn - będziesz odpowiedzialny za składanie maszyn oraz sortowników, a także linii transportowych i produkcyjnych

  • Montaż paneli sterowania - zajmiesz się instalacją paneli, które kontrolują funkcje maszyn

  • Podłączanie rozdzielni nN - będziesz pracować z rozdzielniami niskiego napięcia

  • Instalacje sieciowe LAN - Twoim zadaniem będzie tworzenie i konfigurowanie sieci LAN, co umożliwi efektywną komunikację pomiędzy różnymi urządzeniami

  • Koryta kablowe - odpowiedzialność za montaż i organizację koryt kablowych, co zapewni bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy

To oferujemy

  • 3-miesięczny okres szkoleniowy - umożliwimy Ci zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych poprzez udział w stażu w naszej Akademii Epcido w Gdańsku oraz 2 miesiące na projektach zagranicznych

  • Zapewniamy bezpłatny transport oraz zakwaterowanie osobom z dalszych lokalizacji (powyżej 50 km)

  • Stała praca po okresie próbnym - po zdanym egzaminie, możesz liczyć na stabilne zatrudnienie na kontraktach zagranicznych

  • Wynagrodzenie 12/13 euro/h w pierwszych 3 miesiącach przy B2B (dostępne również UoP, UZ)

  • Bezpłatne uzyskanie uprawnień - zapewniamy możliwość zdobycia uprawnień na podesty ruchome, wózki widłowe, VCA oraz SEP, co zwiększy Twoje kwalifikacje i pozwoli docelowo pracować na samodzielnym stanowisku