Elektryk/ Elektromonter

2024-08-30 ID OFERTY: 978913

Opis stanowiska

Praca przy naprawach wagonów i lokomotyw;

Układanie wiązek elektrycznych według schematu-  rys. technicznego;

Wymagania stanowiska

Doświadczenie na podobnym stanowisku;

Umiejętność czytania rysunków technicznych;

Chęć do pracy;

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę;

Praca na jedną zmianę od poniedzialku do piątku;

Wynagrodzenie od 22 do 28 zł netto;

Możliwość wyrobienia uprawnień SEP na koszt pracodawcy;

Zapewniony posiłek pod czas pracy;

Możliwość pracy w Opolu, Opoczno;

Elektryk/Automatyk