Elektryk / Konserwator

2024-08-28 ID OFERTY: 978427

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
zatrudni w Dziale Eksploatacji Obiektów, na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:

  • nadzorowanie i utrzymywanie w stałej sprawności technicznej całości instalacji elektrycznej na obiektach

  • dbanie o należyty stan techniczny i sprawność wszystkich urządzeń elektrycznych

  • wykonywanie drobnych napraw elektrycznych

  • wymiany źródeł i opraw oświetleniowych

  • montaż drobnych instalacji

  • udział w remontach pomieszczeń

  • reagowanie na usterki i awarie

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:

  • wykształcenie techniczne

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV

  • wysoka kultura osobista

  • zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w uczelni państwowej z ponad 100-letnią historią

  • możliwości zdobycia uprawnień pomiarowych jak i praktykę w tym zakresie

  • pakiet świadczeń socjalnych (kartę uprawniającą do zakupu usług sportowo-kulturalnych, dofinansowanie do wypoczynku i inne)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kadry.rekrutacja@ump.edu.pl z dopiskiem Elektryk/Konserwator

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Elektryk/Konserwator oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zapoznałem/am się z załączoną w ofercie pracy klauzulą informacyjną.”

Klauzula informacyjna:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, ul. Fredry 10, 61-701 Poznań.

  2. We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z ich przetwarzaniem można się kontaktować za pomocą e-mail: iod@ump.edu.pl

  3. Celem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko.

  4. Podstawą prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi art. 6 ust.1 lit. a ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 22-1 Kodeksu Pracy z dn. 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998 r. N21, poz. 94 z późn.zm.).

  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

  6. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów

  7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

  8. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193

  9. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy W pozostałym zakresie jest dobrowolne.

  10. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane