Elektryk, Mechanik - Drop

2024-08-05 ID OFERTY: 974244

Dołącz do Zespołu Firmy DROP S.A. z siedzibą w Ostrzeszowie i Kępnie - jednego z większych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Elektrycy, Mechanicy

Miejsce pracy: OSTRZESZÓW, KĘPNO

Obowiązki:

- Nadzór nad urządzeniami oraz robotami przemysłowymi
- Uczestnictwo w pracach z zakresu układów automatyki w tym w ich uruchomieniu i odbiorze
- Wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń i robotów przemysłowych
- Konserwacja i regulacja urządzeń oraz robotów przemysłowych
- Usuwanie awarii związanych z układami automatyki i sterowania
- Zamawianie części zamiennych oraz nadzór nad ich stanem

Oczekiwania:

- Wykształcenie techniczne
- Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytanie schematów
- Wiedza z zakresu budowy maszyn, automatyki, elektroniki, elektryki
- Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

To oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w doświadczonym zespole
- Atrakcyjny system płacowy
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji (między innymi kursy językowe, szkolenia)
- Pakiet świadczeń socjalnych
- Prywatna opieka medyczna