Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

ELEKTRYK (Monter szaf sterowniczych)

2022-05-25 ID OFERTY: 660044

Jeżeli chlałbyś rozpocząć karierę w firmie, zajmującej się automatyką linii produkcyjnych, zapraszamy do aplikowania.
Szukamy doświadczonych samodzianych monterów i elektryków do przeszkolenia.

OBOWIĄZKI:

- Montaż rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych
- Układanie tras kablowych i przewodów

WYMAGANIA:

- Zdolności manualne,
- Chęć do pracy i zaangażowanie,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej,
- Dyspozycyjność do bardzo rzadkich wyjazdów serwisowych (maksymalnie 2-3 dniowe),
- Mile widziane:
a) wykształcenie techniczne, najlepiej w kierunku elektryki lub elektroenergetyki,
b) roczne doświadczenie zawodowe,
c) posiadanie uprawnień SEP do 1kV,
d) prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia, dodatki delegacyjne)
podstawa, w zależności od doświadczenia, (do przeszkolenia) od 3000 do 4000 netto (na rękę), premię do (4000 netto).
- Pracę w niekorporacyjnym, przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole,
- Indywidualny plan wdrożenia na stanowisku i rozwój zawodowy dzięki szkoleniom,
- Duże możliwości rozwoju zawodowego.

Do CV porosimy dodać klauzulę RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych”