Elektryk - Serwisant* Umowa o pracę* Bezpośrednie zatrudnienie

2024-04-12 ID OFERTY: 948022

Jesteśmy firmą B8 Recruitment - agencją pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.

Dla naszego klienta, który zajmuje wiodącą pozycję w produkcji, modernizacji i naprawach pojazdów szynowych, poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów do pracy.

Obecnie szukamy ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko Elektryka - Serwisanta.

Jeśli masz doświadczenie w dziedzinie elektryki oraz serwisu i chciałbyś dołączyć do zespołu, który stawia na innowacyjność i jakość, serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.

  • Wynagrodzenie w wysokości 36-43 zł brutto za godzinę.

  • Pracę w godzinach od 7:00 do 15:00.

  • Wykonywanie pracy zarówno na miejscu, jak i w delegacjach na terenie Polski.

Zadania

  • Naprawy, wymianę i obsługę urządzeń oraz podzespołów w taborze kolejowym.

  • Odczytywanie schematów elektrycznych oraz korzystanie z dokumentacji technicznej.

  • Obsługę aparatury kontrolno-pomiarowej oraz narzędzi.

  • Pracę zarówno na miejscu, jak i w delegacjach.

  • Wykonywanie pracy na podstawie schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej.

Oczekujemy

  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku elektromontera, elektronika, elektryka lub elektromechanika.

  • Posiadania uprawnień SEP powyżej 1 kV.

  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych i posługiwania się dokumentacją techniczną.

  • Umiejętności obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej oraz narzędzi.

  • Posiadania prawa jazdy kategorii B.

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość " Serwisant" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915