Elektryk utrzymania ruchu

2024-10-07 ID OFERTY: 984566

Poszukujemy Elektryka Utrzymania Ruchu do wsparcia naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w pracy z maszynami i instalacjami elektrycznymi oraz chcesz dołączyć do stabilnej i rozwijającej się firmy, zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Twoje zadania będą obejmować:

  • Serwisowanie oraz naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych w zakładzie,

  • Przeprowadzanie regularnych przeglądów technicznych,

  • Diagnozowanie, analiza i usuwanie awarii oraz wdrażanie działań prewencyjnych,

  • Podłączanie urządzeń do sieci elektrycznej,

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie budynku zakładowego.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Uprawnień elektrycznych SEP do 1kV,

  • Wykształcenia technicznego,

  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia lub certyfikaty.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00),

  • Weekendowe dyżury (dodatkowo płatne) – pod telefonem, przyjazd do zakładu wyłącznie w razie awarii,

  • Dobrowolna możliwość pracy w soboty, również dodatkowo wynagradzana,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,

  • Benefity: premia frekwencyjna, karta Multisport, dopłata do posiłków, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna oraz darmowe ubezpieczenie na życie.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i szukasz stabilnej pracy w zgranym zespole, wyślij swoje CV.