Elektryk w ZP Damnica

2024-10-07 ID OFERTY: 984533

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia.

Twój zakres obowiązków
 • Zagwarantowanie bezawaryjnej pracy maszyn pod względem elektrycznym
 • Diagnoza i bieżące usuwania usterek i nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń
 • Prowadzenie cyklicznych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji (projekty związane z prewencyjnym utrzymaniem ruchu)
 • Wykonywanie przemysłowych instalacji elektrycznych
 • Sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac serwisowych
 • Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały eksploatacyjne, współpraca z magazynem zaopatrzeniowym
 • Przestrzeganie zasad BHP w codziennych obowiązkach

Nasze wymagania
 • Wykształcenie minimum zawodowe
 • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
 • Uprawnienia SEP do 1kV
 • Mile widziane podstawy programowania sterowników PLC (Simens, Fatek)
 • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi
 • Dyspozycyjność - praca zmianowa : 06:00-14:00 lub 14:00-22:00
 • Dbałość o efektywną komunikację i budowanie relacji w zespole

To oferujemy
 • umowa o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
 • ciekawą, pełną wyzwań praca
 • dofinansowanie zajęć sportowych - karta MULTISPORT (opcje: Plus, Light, Kids)
 • prywatna opieka medyczna - pakiety w LUXMED
 • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
 • dofinansowanie szkoleń i kursów w wysokości 50% lub 100%
 • ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach
 • ZFŚS i w jego obszarze - karty przedpłacone, dofinansowanie zakupu okularów
 • pikniki rodzinne i sportowe
 • paczki świąteczne
 • Program Poleceń Pracowniczych - poleć kandydata do pracy i zyskaj - 2500 brutto (za polecenie pracowników produkcji, monterów, elektromonterów, ślusarzy, magazynierów, pracowników gospodarczych)