Elektryk/Automatyk

2024-03-26 ID OFERTY: 944125

Działamy w branży przetwórstwa drobiu już od 30 lat, nasza firma to miejsce, gdzie doświadczenie i nowoczesność idą w parze. Stawiamy na długo trwałe oparte na zaufaniu relacje z Naszymi pracownikami, bo to oni są sercem firmy. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu i pasji stale się rozwijamy. Zatrudniając się w Mielewczyku zyskasz możliwość rozwoju i realizacji swoich zawodowych ambicji.

Zakres obowiązków
- rozbudowy instalacji elektrycznych,
- usuwanie usterek, awarii elektrycznych,
- konserwacja instalacji elektrycznych,
- utrzymanie ruchu parku maszynowego w zakresie układów sterowania maszyn
- dbanie o prawidłowe funkcjonowanie maszyn, sterowników PLC i urządzeń elektrycznych

Wymagania
- wykształcenie zawodowe/techniczne,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- odpowiedzialność za powierzone zadania,
- mile widziane uprawnienia SEP.

Oferujemy
- codziennie domowe obiady dla wszystkich pracowników,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- praca w atmosferze wzajemnego wspierania się i wymiany doświadczeń,
- dofinansowanie do dodatkowego ubezpieczenia na życie,
- eventy firmowe,
- paczki świąteczne,
- zniżki na produkty firmowe,
- premie za polecenie nowego pracownika,
- nagrody stażowe.

Dołącz do nas!
Wystarczy, że wypełnisz, krótki formularz dostępny na stronie: https://grupamielewczyk.traffit.com/public/form/a/a2tBPQ== lub wyślesz swoje CV na adres email rekrutacja@mielewczyk.pl.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz lub zadzwoń! + 48 785 553 250