Elektryk/monter zabezpieczeń - praca w Polsce i za granicą

2024-10-21 ID OFERTY: 986630

Szanowni Państwo,
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Systems Alarm, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowiska:

• Elektryk
• Monter systemów zabezpieczeń

Zakres obowiązków:
-Instalacja i montaż elementów okablowania
-Serwisowanie systemów, diagnozowanie oraz usuwanie awarii
-Instalacja i konfiguracja systemów sygnalizacji włamania i napadu oraz -systemów kontroli dostępu
-Przygotowanie materiałów, sprzętu i narzędzi do pracy

Wymagania:
-Doświadczenie na w/w stanowiskach
-Znajomość systemów alarmowych oraz monitoringu
-Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
-Pracę zarówno w Polsce, jak i za granicą (Niemcy, Holandia, Szwajcaria, Austria)
-Niezbędne narzędzia do pracy
-Transport i zakwaterowanie
-Elastyczne formy zatrudnienia: umowę zlecenie lub współpracę B2B
-Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do posiadanego doświadczenia
-Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i innowacyjnej firmie

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość prywatną. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami!

Informacje o firmie:

O Nas

Doświadczenie:
Z dumą prezentujemy nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte głównie na rynkach zachodnich. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla przemysłu, instytucji oraz osób prywatnych. Nasi wykwalifikowani pracownicy mają bogate doświadczenie w montażu instalacji alarmowych, domofonowych, monitoringu, sieci LAN oraz innych instalacji elektrycznych. Dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami do wykonywania naszej działalności. Jesteśmy nastawieni na poszukiwanie rozwiązań i chętnie podejmujemy wyzwania. Każdy problem traktujemy jako okazję do znalezienia najlepszego rozwiązania. Nasze elastyczne podejście oraz profesjonalizm przekładają się na usługi najwyższej jakości, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci.

Uczciwość:
Podchodzimy rzetelnie i uczciwie do każdego zlecenia, niezależnie od jego wielkości. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, aby klienci mieli pewność, że ich inwestycje są dobrze wykorzystane.

Nasza Specjalność
Systemy alarmowe: Oferujemy nowoczesne technologie ochrony domów, firm i instytucji. Nasze usługi obejmują instalację, monitorowanie oraz serwis systemów alarmowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Systemy zabezpieczeń: Proponujemy szeroką gamę rozwiązań, w tym monitoring wizyjny (CCTV) oraz systemy kontroli dostępu, idealne zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Wentylacja i klimatyzacja: Projektujemy, instalujemy i serwisujemy systemy wentylacji i klimatyzacji, zapewniając komfort termiczny oraz wysoką jakość powietrza.

Systemy przeciwpożarowe (PPOŻ): Projektujemy i instalujemy nowoczesne systemy przeciwpożarowe, które szybko reagują na zagrożenia. Oferujemy również regularne przeglądy i konserwacje, zapewniając ciągłą gotowość systemów.

Czym się zajmujemy?:
-Montaż instalacji alarmowych (SSWiM)
-Instalacja monitoringu CCTV
-Systemy kontroli dostępu (SKD)
-Prowadzenie tras kablowych
-Instalacje oświetleniowe
-Modernizacja starych instalacji elektrycznych
-Montaż osprzętu elektrycznego
-Instalacje odgromowe
-Wykonywanie pomiarów elektrycznych

Zapraszamy do współpracy!