Frezer. Praca w centrum Poznania!

2024-05-28 ID OFERTY: 957935

 Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

FREZER

Lokalizacja: Poznań, Osiedle warszawskie

Twój zakres obowiązków

  • obsługa frezarek sterowanych numerycznie (Heidenhaim, Sinumeric, Fanuc)
  • analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi)
  • pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych
  • przygotowanie programów na proste detale (np. 2 otwory + pogłębienia)
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne lub mechaniczne
  • gotowość do pracy w profesjonalnej narzędziowni
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na frezarkach CNC przy produkcji jednostkowej
  • znajomość obsługi maszyn CNC

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • lokalizację w Poznaniu (dogodny dojazd komunikacją miejską)
  • wynagrodzenie zasadnicze zależnie od doświadczenia i umiejętności
  • wysokie premie
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne umożliwiające zdobycie i podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy (dla najlepszych rozwój w działach: obróbki skrawaniem, technologii, projektów)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjne

 1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Sektor: Produkcja przemysłowa

Zawód/Specjalizacja: Produkcja

Dyspozycja do pracy: Praca w systemie zmianowym