Główny Automatyk UR

2024-09-13 ID OFERTY: 980863

Dla naszego Klienta międzynarodowego koncernu z branży automotive, posiadającego w Opolu nowoczesny zakład produkcyjny, poszukujemy obecnie Kandydata do pracy na stanowisku:Główny Automatyk UR

Zakres obowiązków
 • utrzymanie ruchu linii produkcyjnej w zakresie automatyki, elektrotechniki i mechaniki
 • nadzór nad pracą automatyków
 • analiza przyczyn źródłowych powtarzających się awarii, definiowanie planów działań, monitoring realizacji zadań.
 • diagnozowanie i usuwanie awarii, diagnostyka sterowników PLC
 • dokonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe);
 • montaż urządzeń i instalacja automatyki

Poszukiwane kompetencje
 • min. średnie wykształcenie o kierunku automatyk, robotyk, mechatronik lub pokrewne, preferowane wyższe,
 • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
 • wiedza z zakresu: elektryki, mechaniki, pneumatyki, automatyki, znajomość napędów
 • umiejętność diagnostyki sterowników PLC (SIMATIC S7, TIA Portal, Logo) oraz HMI
 • umiejętność programowania systemów PLC (SIMATIC S7, TIA Portal, Logo) oraz HMI
 • znajomość obsługi robotów KUKA lub innych robotów
 • umiejętność montażu urządzeń i instalacja automatyki
 • umiejętność czytania schematów elektrycznych i/lub mechanicznych
 • uprawnienia elektryczne do 1KW
 • mile widziana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego.
 • prawo jazdy kategorii B;
 • mile widziane uprawnienia do spawania

Oferujemy
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
 • kursy językowe z lektorem na terenie firmy,
 • dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych,
 • premie świąteczne,
 • premie za wnioski racjonalizatorskie,
 • premie za polecenie kandydata do pracy
 • dofinansowanie do posiłków,
 • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,
 • darmowe porady prawne
 • możliwość korzystania z karty PZU Sport na atrakcyjnych warunkach