Handlowiec B2C/ Ksawerów

2024-10-08 ID OFERTY: 985070

Aktualnie dla naszego klienta szukamy osób na stanowisko: Handlowiec B2C/ Ksawerów

Nasz klient oferuje szeroką gamę produktów z drewna o skandynawskiej jakości –drewno budowlane konstrukcyjne oraz dekoracyjne. Od 10 lat działa na rynku międzynarodowym. Obecnie aktywnie rozszerza swoją działalność na obszarze Polski.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 7 700 do 8 600 zł brutto przez okres próbny

  • Bogaty system premiowy (po okresie próbnym)

  • Umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta

  • Pracę w godzinach 8:00-16:00 stacjonarnie

  • Telefon służbowy

  • Rozwojowe stanowisko pracy (z biegiem czasu stanowisko handlowca B2B)

Zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Budowanie relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych

  • Ofertowanie, prowadzenie negocjacji handlowych

  • Prowadzenie sprzedaży dla klientów indywidualnych i firm budowlanych

Wymagania:

  • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie największej skuteczności

  • Doświadczenie w sprzedaży detalicznej lub hurtowej

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1

  • Znajomość pakietu Office

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Mile widziana – znajomość rynku drzewnego

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,

  • Rekomendacja,

  • Spotkanie,

  • Decyzja.

Masz Pytania? Zadzwoń506 561 859