Handlowiec - Wrocław - branża techniczna

2024-10-16 ID OFERTY: 986074

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiej sieci hurtowni instalacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:Handlowiec Stacjonarny.

Zakres obowiązków
 • Bieżąca obsługa klienta (Zamówienia, WZ, faktury),
 • Współpraca z Przedstawicielem handlowym w terenie,
 • Zarządzanie asortymentem EXPRES -HURT,
 • Przygotowanie oferty handlowej; doradztwo handlowe w zakresie doboru produktów z oferty hurtowni,
 • Opieka nad Klientami.

Poszukiwane kompetencje
 • Znajomość obsługi komputera (Word, Outlook, podstawy Excela),
 • Znajomość systemów magazynowych ERP np. SAP, Comarch itp.,
 • Wykształcenie min. Średnie,
 • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz sumienność,
 • Umiejętność organizacji pracy,
 • Otwarte podejście do nowych projektów oraz wyzwań rynku,
 • Zdolność w przyswajaniu zagadnień technicznych,
 • Umiejętność współpracy i pracy zespołowej,
 • Dyspozycyjność do pracy w trybie 8H w godzinach od 7 do 16
Mile widziane
 •  Znajomość branży instalacyjno-grzewczej,
 •  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy
 • Atrakcyjne wynagrodzenie,
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
 • Możliwość realnego rozwoju zawodowego,
 •  Możliwość zakupu produktów firmowych w atrakcyjnych cenach,
 • Premie świąteczne,
 • Pomoc zespołu we wdrożeniu,
 • Pyszną kawę oraz przyjazną atmosferę.