HR Menager

2024-04-17 ID OFERTY: 948812

Opis stanowiska

  • Wspieranie procesów rekrutacyjnych ( selekcja kandydatów, umawianie spotkan )

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników HR i rekomendowanie działań,

  • Aktywny udział w budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy,

  • Organizowanie i przeprowadzanie procesu onboardingu i offboardingu pracowników,

  • Wsparcie kadry menedżerskiej w procesach HR związanych z m.in. z rekrutacją, zatrudnieniem, szkoleniem, budowaniem zaangażowania i rozwojem pracowników.

  • Sporządzanie raportów, analiz, zestawień i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Śledzenie trendów HR,

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

  • Min. rok doświadczenia zawodowego w obszarze HR,

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne, budowania relacji,

  • Nastawienie na współpracę w zespole, dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania i realizacji priorytetów,

  • Gotowość do realizacji różnorodnych projektów z obszaru HR, a także inicjatywa własna w działaniu,

  • Zainteresowanie trendami w branży HR,

  • Znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego lub/i ukraińskiego na poziomie min.: B2

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Podniesienia kwalifikacji (kursy, szkolenia);

  • Umowę o pracę po okresie próbnym;

  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta;

  • Narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy;

  • Owoce, soki, kawa w biurze;

  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób.

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie zajęć sportowych