Informatyk

2024-03-11 ID OFERTY: 940539

Dołącz do naszego zespołu w roli Informatyka, gdzie będziesz miał/a okazję rozwijać swoje umiejętności w obszarze administrowania systemami, bezpieczeństwa informacji oraz obsługi różnorodnych aplikacji!

Stanowisko: Informatyk

Miejsce pracy: Jasionka k. Rzeszowa

Opis stanowiska:

  • Administrowanie systemami, programami, aplikacjami zainstalowanymi na komputerach i serwerach oraz lokalną siecią komputerową i nadzór nad eksploatacją systemów,

  • Wdrażanie i aktualizowanie procedur bezpieczeństwa informacji, czuwanie nad bezpieczeństwem przepływu informacji oraz monitorowanie zabezpieczeń na stacjach roboczych

  • Zestawienie, konfiguracja, nadzór połączeń VPN

  • Tworzenie, weryfikacja i przechowywanie kopii bezpieczeństwa danych systemów serwerowych i sieciowych

  • Naprawa bieżących usterek sprzętu czy oprogramowania

  • Konfiguracja sprzętu komputerowego i oprogramowania

  • Wdrażanie nowych programów oraz ich synchronizacja z systemem głównym

  • Wszelkie aktualizacje oprogramowań

  • Bieżąca obsługa: Baselinker, Comarch XL, Magento, plików xml

Wymagania:

  • Posiadanie praktycznej znajomości Windowsa, Microsoft Office i innych serwerów aplikacyjnych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w obsłudze Baselinker, Magento, Comarch XL

  • Znajomości baz danych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu b. dobrym - warunek konieczny

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie

  • System pracy jednozmianowy od poniedziałku do piątku

  • Narzędzia do pracy tj. laptop, telefon

  • Owoce w biurze

  • Wyjścia integracyjne

  • Ubezpieczenie na życie

  • Świętowanie urodzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji.